Kontakt

Lys og Varme AS

    Oslogate 23,

      6150 Oslo

   +4723036150

  post@lysogvarme.no

Daglig leder: Mats Buer

mats.buer@lysogvarme.no
918 81 935

Økonomisjef: Espen Dahl
espen.dahl@lysogvarme.no
990 08 360

Serviceleder: Torstein Gulbrandsen
Torstein.gulbrandsen@lysogvarme.no
488 96 915

Prosjektleder: Kjell Johansson
kjell.johansson@lysogvarme.no
924 69 359


Prosjektleder: Tage Ullerud
tage.ullerud@lysogvarme.no
900 88 314


Prosjektleder: Morten Klaesson
morten.klaesson@lysogvarme.no
916 47 218


Prosjektleder: Eivind Gulbrandsen
eivind.gulbrandsen@lysogvarme.no
400 38 496


Prosjektleder: Lars Buer
lars.buer@lysogvarme.no
916 29 846

Send en melding

Fyll inn skjema så tar vi kontakt med deg så snart som mulig.